środa, 12 stycznia 2011

Witam!

Hej mam na imię Katarzyna i jestem przyjaciółką Piotrka. Już raz prowadziłam tego bloga z Piotrkiem i Olą, na stardoll jestem alice50503.Nie bądźcie na mnie źli jak będę dodawała mało postów ale muszę wszystko obczaić jak i co.

Wyniki

Mało osób oddało prace. Tym razem nikt nie odpada, a kto ma jeszcze pracę a nie oddał pod postem z zadaniem, niech da jeszcze pod tym postem do 14 stycznia. Prawdopodobnie 15 stycznia dam kolejne zadanie.

Osoby które oddały prace:
  1. olcia12200
  2. gusion
  3. Elizka2121
  4. AaNnIiTtAaaa
  5. Rosalie_989
  6. Mamba478
  7. Vampires161
  8. magdusia990
  9. K.G.11
  10. 3Wikusia3
  11. ..A..D..A..
  12. Olgenka
  13. xxemowaxx
  14. Miss.Bou

Numeracja nie ma znaczenia, osoby są podane w kolejności takiej w jakiej oddawały prace.


niedziela, 9 stycznia 2011

Drobne opóźnienia

Z racji tego, że nie mam jak skontaktować się z Alex, na razie wyników nie bd. Olka ma kłopoty z internetem, więc jak tylko się dogadamy wyniki pojawią się na blogu, przepraszam za opóźnienia ! ^ ^

sobota, 1 stycznia 2011

Przepraszam, że mi się nudzi xd

Aha od razu piszę, miejcie wonty do mnie, nie do Olki. Ja usuwałem bloga, bo mi się nie chciało go prowadzić, ale od dzisiaj jestem sumienny (kiedyś musiałem na to postawić) i bd, prowadził tego bloga ^.^  Okej, wybaczcie no i dobranoc ^ ^

poniedziałek, 20 grudnia 2010

;-)

Pamiętacie stylizację Elizki2121? Zastanawiałam się co mi przypomina. A otóż: sesję Patrizii Pepe!
http://www.noww.be/wp-content/uploads/2010/07/Patrizia-Pepe-Ad-Campaign-2.jpg
Zapewne nasza Elizka nie inspirowała się nią, ale to tylko dobrze o niej świadczy; ma wyczucie stylu i wie co kiedy jest na czasie ;-) Gratulacje! ;-)

sobota, 18 grudnia 2010

Następne zadanie.

Za zadanie macie zrobić scenerię pt. "W dżungli". Najważniejsze jest to jak wygląda medoll. Najlepiej, żeby była powyginana, ale z dobrym efektem ;-) Zróbcie im świetne łachmany z ubrań lub przedmiotów, liczę na kreatywność ;-)

Prace proszę zalinkować i składać pod tym potem do 1 stycznia ;)


Macie być hipnotajzin! xd

poniedziałek, 13 grudnia 2010

Wyniki zadania



Ostatnio trudno było- szkoła, prywatne sprawy.. A ja; szkoła, blog i prywatne sprawy.. Na dodatek w tym tygodniu mam próbne egzaminy gimnazjalne. Ale oceniłam prace.


Zadanie wygrywa... Elizka2121!


http://i55.tinypic.com/3586nio.png
Gratulujemy!

Jednak mam przykry obowiązek ogłoszenia tego kto odpadł i kto został zdyskwalifikowany za nie oddanie pracy (te po czasie uznawałam, szkoda, że niektórzy już sobie odpuścili)


Odpada.... dunia_16. Przykro mi.


A oto lista osób, które przechodzą:
  1. Elizka2121
  2. AaNnIiTtAaaa
  3. gusion
  4. olcia12200
  5. xxemowaxx
  6. darcia1412
  7. ..A..D..A..
  8. MissLady21
  9. Rosalie_989
  10. Mamba478
  11. Miss.Bou
  12. magdusia990
  13. 3Wikusia3
  14. Olgenka
  15. K.G.11
  16. Vampires161
Na przyszłość: Jak robicie w scenerii to zróbcie screena i zalinkujcie!

Nowe zadanie pojawi się w odpowiednim czasie.