środa, 12 stycznia 2011
Witam!
Hej mam na imię Katarzyna i jestem przyjaciółką Piotrka. Już raz prowadziłam tego bloga z Piotrkiem i Olą, na stardoll jestem alice50503.Nie bądźcie na mnie źli jak będę dodawała mało postów ale muszę wszystko obczaić jak i co.
Wyniki
Mało osób oddało prace. Tym razem nikt nie odpada, a kto ma jeszcze pracę a nie oddał pod postem z zadaniem, niech da jeszcze pod tym postem do 14 stycznia. Prawdopodobnie 15 stycznia dam kolejne zadanie.
Numeracja nie ma znaczenia, osoby są podane w kolejności takiej w jakiej oddawały prace.
Osoby które oddały prace:
- olcia12200
- gusion
- Elizka2121
- AaNnIiTtAaaa
- Rosalie_989
- Mamba478
- Vampires161
- magdusia990
- K.G.11
- 3Wikusia3
- ..A..D..A..
- Olgenka
- xxemowaxx
- Miss.Bou
Numeracja nie ma znaczenia, osoby są podane w kolejności takiej w jakiej oddawały prace.
niedziela, 9 stycznia 2011
Drobne opóźnienia
Z racji tego, że nie mam jak skontaktować się z Alex, na razie wyników nie bd. Olka ma kłopoty z internetem, więc jak tylko się dogadamy wyniki pojawią się na blogu, przepraszam za opóźnienia ! ^ ^
sobota, 1 stycznia 2011
Przepraszam, że mi się nudzi xd
Aha od razu piszę, miejcie wonty do mnie, nie do Olki. Ja usuwałem bloga, bo mi się nie chciało go prowadzić, ale od dzisiaj jestem sumienny (kiedyś musiałem na to postawić) i bd, prowadził tego bloga ^.^ Okej, wybaczcie no i dobranoc ^ ^
poniedziałek, 20 grudnia 2010
;-)
Pamiętacie stylizację Elizki2121? Zastanawiałam się co mi przypomina. A otóż: sesję Patrizii Pepe!
Zapewne nasza Elizka nie inspirowała się nią, ale to tylko dobrze o niej świadczy; ma wyczucie stylu i wie co kiedy jest na czasie ;-) Gratulacje! ;-)
Zapewne nasza Elizka nie inspirowała się nią, ale to tylko dobrze o niej świadczy; ma wyczucie stylu i wie co kiedy jest na czasie ;-) Gratulacje! ;-)
sobota, 18 grudnia 2010
Następne zadanie.
Za zadanie macie zrobić scenerię pt. "W dżungli". Najważniejsze jest to jak wygląda medoll. Najlepiej, żeby była powyginana, ale z dobrym efektem ;-) Zróbcie im świetne łachmany z ubrań lub przedmiotów, liczę na kreatywność ;-)
Prace proszę zalinkować i składać pod tym potem do 1 stycznia ;)
Prace proszę zalinkować i składać pod tym potem do 1 stycznia ;)
Macie być hipnotajzin! xd
poniedziałek, 13 grudnia 2010
Wyniki zadania
Ostatnio trudno było- szkoła, prywatne sprawy.. A ja; szkoła, blog i prywatne sprawy.. Na dodatek w tym tygodniu mam próbne egzaminy gimnazjalne. Ale oceniłam prace.
Zadanie wygrywa... Elizka2121!
Gratulujemy!
Jednak mam przykry obowiązek ogłoszenia tego kto odpadł i kto został zdyskwalifikowany za nie oddanie pracy (te po czasie uznawałam, szkoda, że niektórzy już sobie odpuścili)
Odpada.... dunia_16. Przykro mi.
A oto lista osób, które przechodzą:
- Elizka2121
- AaNnIiTtAaaa
- gusion
- olcia12200
- xxemowaxx
- darcia1412
- ..A..D..A..
- MissLady21
- Rosalie_989
- Mamba478
- Miss.Bou
- magdusia990
- 3Wikusia3
- Olgenka
- K.G.11
- Vampires161
Nowe zadanie pojawi się w odpowiednim czasie.
Subskrybuj:
Posty (Atom)

